Yaşam

16 aydır kirasını ödeyemeyen Pucca’dan açıklama: Zor durumdayım

Pucca lakaplı fenomen yazar Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, iki yıldır kirasını geç veya eksik aldığını belirterek, “İyilikten hastalık çıktı. Hukuki süreci başlattık. O yaşıyor. 16 ay kira ödemeden evimizde.” Ev sahibinin açıklamalarına yanıt veren Pucca, ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini söyledi.

“1,5 AYDIR ÜLKE OLARAK ZOR BİR DURUMDAN GEÇİYORUZ”

Instagram kanalından açıklama yapan Pucca, kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şöyle konuştu: “Yaklaşık 1,5 yıldır sadece ben değil ülke olarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahibi hem de ev sahibi. kiracılar da mağdur. Evet ben de kiramı, milyonlarca doları ödemekte zorluk çekiyorum.” Tıpkı bir insan gibi. Beni takip edenler aslında yaşadığım şiddet dolu günleri biliyor. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza nedeniyle yaşadığım ekonomik sıkıntıların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tökezlesem bile onları tek başıma aşmaya çalışıyorum. Süreç yargıya taşındığında yalnız olmadığımı, milyonlarca kişinin aynı sorunları yaşadığını gördüm. “

“EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR”

“Halihazırda evi tahliye etme aşamasındayken ve dava halen devam ederken neden hukuki süreçteyim?” dergiSayfalarında olduğumun farkında değildim. Haberler Kanal röportaj isteklerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşında ve gerçekten zor zamanlar geçirdik. Psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kişisel olarak özür dilerim.

NE OLDU?

Pucca’nın ev sahibi Jale Tuncer, hesabından ünlü ismi hedef alarak, “Son 16 aydır evimizde kira ödemeden yaşıyor. Eve verilen zararı saymıyorum bile” dedi.

OĞLU 3. KATTAN DÜŞTÜ

Pucca’nın Osman Karagöz ile evliliğinden doğan 6 yaşındaki oğlu Batı, geçen yıl 3’üncü kattan düşerek ağır yaralandı. Vücudunda ciddi kırıklar oluşan Batı, iki ameliyat geçirdi ve bir süre hastanede tedavi gördü.

malazgirthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu