Ekonomi

4. Uluslararası Kalite Ödülleri’nde Mirza Parlakyiğit ödülünü aldı

Mirbey Grubu Yürütme Konseyi Lideri Mirza Parlakyiğit, ‘Yılın En İyi Girişimci İş Adamı’ ödülünün sahibi oldu.

4.’sü düzenlenen Uluslararası Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. Mirbey Grubu İcra Kurulu Lideri Mirza Parlakyiğit, ‘Yılın En İyi Girişimci İş Adamı’ ödülüne layık görüldü.

 

4. Uluslararası Kalite Ödülleri, 18 Ocak’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 3 yıldır üst üste başarı ödülleri ile ödüllendirilen Mirbey Grubu Yürütme Konseyi Lideri Mirza Parlakyiğit bu yıl da ödülün sahibi oldu. Büyüyen ve istihdamı artıran yenilikçi projeleri ve 7 farklı segmentte her zaman yükselen ivmesi ile Mirza Parlakyiğit, ‘Yılın En İyi Girişimci İş Adamı’ ödülünün sahibi oldu. İhracat yaptıkları ülke sayısını 57’ye çıkararak ekonomiye önemli katkılar sağladıklarını ifade eden Mirza Parlakyiğit, Mila Tekstil, Bmd Savunma Sanayi, Paryel Enerji, Miska Otomotiv, Morr F Kozmetik gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösterdiklerini vurguladı.

 

Gecenin sunucuları Hasret Yıldız ve Doğancan Özadlı, plaketlerini Mirza Parlakyiğit’e takdim etti. Mükemmel gecede sahne alan Burcu Güneş de repertuarıyla seyircilerden tam not aldı. Ödül gecesine Ekin Uzunlar ve İclal Aydın gibi ünlü isimler de katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

pazar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu