Teknoloji

68, vücuduna iPhone yapıştırarak ülkeyi terk etmeye çalıştı, yürüyüşe ihanet etti

Artan akıllı telefon fiyatları tüm ülkelerde sorun olmaya devam ediyor. Pek çok insan ucuz akıllı telefonları ülkelerine sokmaya çalışıyor. Özellikle “illegal iPhone” kavramı telefon pazarında iyice yayıldı. Çin’de bir adam akıllara durgunluk veren bir yöntem denedi. Vücuduna onlarca ikinci el iPhone saplayan adam, gümrük görevlileri tarafından yakalandı.

BACAKLARINA VE göbeğine YAPIŞKAN

Söz konusu kişi, Çin’den aldığı ikinci el ucuz iPhone modellerini kendi ülkesine götürmek istedi. Ama sadece 1 ya da 2 değildi. Toplamda 68 tane ikinci el cihaz alan adam, iPhone’ların hepsini vücuduna yapıştırdı. Telefonları bacaklarına ve karnına üst üste ve yan yana yapıştıran adam bol giysiler giyip yola koyuldu.

YÜRÜYÜŞLERİNDE SIRADANIN FARK ETTİKLERİ

Vücudunuza takılı 68 iPhone ile yürümek elbette hiç de kolay değil. Çünkü tüm bu cihazların bir iPhone 14 olduğunu varsayarsak adamın üzerinde toplamda 11 kilo ağırlığında bir akıllı telefon bulunuyordu. Çok bol giyinmesi de yeterince dikkat çekmesini sağlıyordu. Çinli subaylar, onun yürüyüşündeki ve giyimindeki tuhaflığı fark edince adamı durdurdular.

CİHAZLAR GİZLİ

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu