Yaşam

Acun Ilıcalı, Konsey’de Turabi’ye bağırdı: “Burada tek patron var, o da benim!”

Survivor All Star 2024’ün ilk gününden bu yana Turabi, sözleri ve tartışmalarıyla gündemde. Hemen her gün bir olaya karışan Turabi, kuruldaki uyarılara rağmen sessiz kalmayınca Acun Ilıcalı üzücü bir patlama yaşadı.

Hem hayranları hem de nefret edenleri olan Turabi, Survivor All Star 2024’ün en iddialı isimlerinden biri.

İlgili Makaleler

Üst üste iki kez Survivor şampiyonu olan Turabi, Amerika’da da benzer bir yarışa katılıp şampiyon olunca büyük bir özgüven kazandı.

Bu nedenle dönem başından itibaren çevresindekilere nasihat ve rehberlik yapmaktadır.

Hemen hemen her bölümde birisiyle tartıştığı görülen Turabi bu kez sert bir kayaya çarptı.

Kendisini baygın olarak nitelendiren Özgür’e dalkavuk diyerek mecliste küfür eden Turabi, ilk olarak Acun Ilıcalı’dan uyarı aldı.

Turabi, “Sanki bir sorun aramaya gelmişsin gibi” dedikten sonra Acun Ilıcalı’nın bilinçsizce söylediği sözlere takılıp kaldığını belirterek, Özgür’ün bu sözü kendisine söylemediğini belirtti.

Turabi’nin Özgür ile ikili diyaloğunu sürdürmesinin ardından Acun Ilıcalı, “Turabi, bu ortamı böyle geremezsin. Bundan önce bana şunu söylediler, şunu dediler, belden aşağı vurdular diyordun. Ne oldu?” Şimdi?” söz konusu.

Ilıcalı, Turabi’nin ısrarla “Bana baygın dediler” demesi üzerine bu sözün kendisine söylenmediğini belirterek, “Konseyde konuşmuyorsun, şunu söylemiyorsun, bunu söylemiyorsun… Ne oldu?” Yapıyor muyuz? Burası Dingo’nun ahırı değil Turabi! Bunun hakkında konuşmamalı, bu “Bunu söylemesine izin verme. Seni birlikte övmemizi istersen.” dedi.

Sonunda “İnsanların işine karışıyorsunuz. Burası Survivor. Burada tek patron var o da benim!” dedi. diyerek sözlerini tamamladı..

O anları detaylı olarak burada bulabilirsiniz. Sizce kim haklı: Turabi mi yoksa Acun Ilıcalı mı?

haberkaratas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu