Haber

BARAJ TAM ORANLARI! İstanbul, Ankara ve İzmir barajlarının 2023 yılında doluluk oranları ne kadar? 11 Eylül 2023’te barajların doluluk durumu nedir?

Ben kayarım Baraj doluluk oranları ve 11 Eylül barajlarının doluluk düzeyi merak ediliyor. Baraj doluluk oranları ve İSKİ barajlarının 2023 yılı doluluk oranları araştırılıyor. İstanbul, izmir Ankara barajının doluluk oranları sıklıkla gündeme getiriliyor. Saf su ihtiyacını karşılayan barajların doluluk oranları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Baraj Doluluk Oranları! İSKİ barajının 2023 yılında doluluk oranı nedir? 11 Eylül 2023 barajların doluluk durumu nasıl? Detaylar haberimizde…

BARAJ TAM ORANLARI NE KADAR?

İstanbul, Ankara ve İzmir barajlarının doluluk oranları merak ediliyor. Ancak barajların doluluk oranları sıklıkla gündeme getiriliyor. Ülke genelinde yağışlara göre değişen baraj doluluk oranları haberimizde yer alıyor.

11 EYLÜL (İSKİ) İSTANBUL BARAJ YÜKLEME ORANI NE KADAR?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) verilerine göre 11 Eylül 2023 Pazartesi günü baraj doluluk oranı grafiği şöyle:

BARAJLARIN DOLUM SEVİYESİ NE KADAR?

Barajların doluluk oranları artan yağışlara göre değişmektedir. Haberimizin detaylarında İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki baraj doluluk seviyeleri yer alıyor.

11 EYLÜL (ASKİ) ANKARA BARAJ DOLUM ORANLARI NE KADAR?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) verilerine göre 11 Eylül 2023 Pazartesi günü baraj doluluk oranı tablosu şöyle:

11 EYLÜL (İZSU) İZMİR BARAJI DOLULUK ORANLARI NASIL?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU) verilerine göre 11 Eylül 2023 Pazartesi itibarıyla bugünkü baraj doluluk oranı tablosu şöyle:

Aktif kullanılabilir doluluk oranı şu şekilde hesaplanır:

Toplam hacim – suyun ölü hacmi hacmi = Kalan su hacmi ÷ toplam hacim × 100 = Yüzde oranını verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu