Haber

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu: Oyuncularımın çabasından dolayı üzgünüm

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Konyaspor’a aldıkları 1-0’lık yenilgiden dolayı üzgün olduklarını belirterek, “Genel olarak oyuncuların 90 dakikalık performansından memnunum. Kırılma anları oluyor. Bazen bu şekilde oluyor. Oyuncularımın emeğine yazık. Emeklerimizin karşılığını alamıyoruz.”

Başakşehir, Trendyol Süper Lig’in 4. haftasında Konyaspor’a 1-0 yenildi. Mücadelenin ardından Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Alışılmışın dışında bir süreçten geçtiklerini belirten Emre Belözoğlu, “Çok üzgünüz. 3’te 0 alışık olmadığımız, beklemediğimiz bir süreç. Bu bizim testimiz. Genel olarak oyunculardan memnunum. ’90 dakikadaki performansımız. Kırılma anları oluyor. Bazen bu oluyor. Oyuncularım, ‘Emeklerimizden dolayı özür dilerim. Yaptığımız işin karşılığını alamıyoruz. En iyi iş olduğuna inandığımız işi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“Çok kolay gol yiyoruz”

Belözoğlu, rahat gol yediklerini belirtti. “Bu bir meslek. Sanırım bunun üstesinden gelebilirim ve grubu da bunu başarabileceğine inandırabilirim. Eğer fikrim değişirse temelde farklı şeyler hakkında konuşuruz. Geçen seneki takımdan farklı bir takımız. Bu seti düşünüyorum. Oyuncuların sayısı oyunu kazanacak kadar güçlü olacak” dedi.

“Stoper pozisyonunda çok eksiğimiz var”

Emre Belözoğlu transferle ilgili soruya, “Mevcut oyuncularımla bazı pozisyonlarda eksikliklerimiz var. Stoper pozisyonunda çok eksiğimiz olduğunu söyledik. 6 numarada da fikirlerimiz vardı. 10 günümüz var” şeklinde yanıt verdi. Önümüzde transfer yapıp yapmayacağımızı göreceğiz.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu