Yaşam

Dyson Airstrait Saç Düzleştirici Türkiye’de Piyasaya Sürüldü

Saç düzleştirici pazarının önemli aktörleri arasında yer almaktadır. Dyson yeni saç düzleştirici Airstrait’i Türkiye’de satışa sundu. Yeni düzleştiricinin en dikkat çekici özelliği saçları plakalarla düzleştirmek yerine hava üfleyerek düzleştirmesidir. Böylece cihaz ayrıca ıslak saçtaKullanılabilir ve ayrıca kullanım sırasında saçları kurutur.

Hem ıslak hem de kuru saçta kullanılabilir

Cihaz hakkında açıklama yapan Dyson Kurucusu ve Baş Mühendisi James Dyson, ” Güçlü hava akışının nasıl kontrol edileceğini bilmek, Dyson Airstrait saç düzleştiricinin performansı açısından çok değerlidir. Son 25 yılda kazandığımız uzmanlık, sıcak plakalar ve ısıdan kaynaklanan hasarlar olmadan ıslaktan kuruya düzleştirilebilen bir saç bakım teknolojisi tasarlamamızı sağladı. Dyson Airstrait saç düzleştirici, kullanıcılar Saç düzleştiricilerde sevdiği kullanım kolaylığını yüksek hızlı hava akımlarıyla birleştirerek, Zamandan tasarruf sağlar ve saçın gücünü korur.İfadelerini kullandı.

makinenin kollarında bulunur 1,5 mm açıklıklardan Gelen hızlandırılmış hava akışı 45 derecelik bir açıyla yansıtılır. Bu, hava akımlarını birleştirerek tek bir büyük akım oluşturur ve saç kurudukça düzleştirmek için aşağı doğru bir akım sağlar. Ayrıca diğer Dyson ürünleri gibi bu saç düzleştirici de akıllı sıcaklık kontrolüne sahiptir. Airstrait ıslak, kuru ve soğuk hava modlarıyla birlikte gelir. Dyson’ın açıklamasına göre bu saç düzleştirici Uçuşmayı ve kabarmayı azaltır.

Dyson Airstrait’in satış fiyatı ise şöyle: 15 bin 999 TLOlarak duyuruldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu