Haber

Edirne Valisi Kırbıyık Kurum Yöneticileriyle Görüştü

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, kurum yöneticileriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Valilikte düzenlenen toplantıda kurumların yürüttüğü faaliyetler değerlendirildi. Devam eden ve planlanan kamu yatırımlarına ilişkin mevcut durum ve önümüzdeki dönemde atılacak adımlar masaya yatırıldı.

Vali Kırbıyık, toplantıda yaptığı değerlendirmede, Edirne’de kurumlar tarafından çok değerli projelere imza atıldığını belirtti.

Selimiye Mescidi onarımı, Pazarkule Gümrük Kapısı tadilatı ve dere yataklarının temizliği çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Kırbıyık, tarım, turizm, eğitim ve sağlık alanlarında projelerin devam ettiğini söyledi.

Zelzele bölgesinde görev yaptığı süre boyunca kentteki proje ve çalışmaları takip etmeye devam ettiğini hatırlatan Kırbıyık, şunları kaydetti:

“Yapmış olduğumuz değerlendirmeler sonucunda tüm kurumlarımızın koordinasyon içinde, etkin ve verimli bir süreç yönetimi ile çalışmalarını tamamlamaya ve uygulamaya çalıştığını görüyoruz. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyor, beklediğimizi ifade ediyorum. aynı gayret, şevk ve samimiyetle çalışmalarına devam etmeleri dileğiyle.”

Toplantıya Vali Yardımcıları Sıdkı Zehin ve Samet Öztürk ile kurum müdürleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu