Yaşam

Gönül Dağı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gönül Dağı 102. Bölüm Fragmanı

TRT’nin uzun soluklu dizisi Gönül Dağı nihayet 100. bölümüyle ekrana geldi. Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gönül Dağı reytinglerde liderliğini sürdürüyor. 3 sezondur ilgiyle takip edilen dizi, hayranlarını eğlenceli ve dram dolu bir bölümle karşıladı. Gönül Dağı 101. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bakalım Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı?

İşte Gönül Dağı 101. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

TRT’nin gişe rekorları kıran dizisi Gönül Dağı 10 Haziran Cumartesi günü 101. bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Başrollerini Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Cihat Süvarioğlu’nun paylaştığı Gönül Dağı her hafta ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Bakalım Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı?

Elif’in hastalığını önce amcasının oğulları, sonra da tüm kasaba halkı duyar.

Elif’in hastalığı Kenan’ı perişan etmiştir. Kaya ailesi, Kenan ve Elif’in yanında. Elif’in sağlığına kavuşması için böbrek nakli olması gerekiyor.

Kasabadaki herkes çok sevdiği hemşire Elif’in yardımına koşar. Uygun donör bulmaya çalışırlar.

Kasaba Elif’in hastalığıyla uğraşırken Barış, Taner’e Selma ile ilgili bir fıkra anlatır. Selma, Barış’a tepki gösterir. Yalanı düzeltmek için kolları sıvar.

Diş Hekimi Musa ve Azize Hanım evlenme kararı aldı.

Ancak Azize Hanım’ın çocukları ortaya çıkar. Bu evlilik haberi onları pek mutlu etmez. Cirit Abdullah’ın seyahate çıkardığı yeni kişi Barış’tır. Barış bu yolculukta neler öğrenecek?

Gönül Dağı 102. Bölüm Fragmanı

aliagaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu