Yaşam

Lady Gaga’nın Unutulmaz “Hold My Hand” Performansı İzleyen Herkesi Büyüledi!

Lady Gaga’nın 2023 Oscar’larında sahneye çıkmadan önce ‘Hold My Hands’ performansını izlemediniz mi! Zarif elbisesi, göz alıcı makyajı ve büyüleyici sesiyle hazırsanız, gelin detayları öğrenelim ve bu performansı birlikte izleyelim!

Lady Gaga, Oscar 2023’te ‘Hold My Hand’ performansıyla ağzımızı açık bıraktı.

Sanatçı şarkıyı 16 Mart Perşembe günü bir otel odasında piyano eşliğinde seslendirdi.

Haylaz Lady Gaga, sahne öncesi müzik provasını göz kamaştıran siyah bir elbise ve hayranlık uyandıran bir makyajla yaptı. ‘Kimsenin görmediği prova’ diye paylaştığı 82 saniyelik videosuyla bizleri bir kez daha etkiledi.

Işıltılı elbisesi ve göz alıcı makyajıyla sahne öncesi provasında bizi muzipleştiren Gaga bununla da kalmadı, ödül gecesinde siyah tişört ve kot pantolonla sahneye çıktı!

Bu da demek oluyor ki bizi ikinci kez ters köşe yaptı!

Gaga, Oscar performansı sırasında şu cümleleri dile getirdi:

Bu şarkıyı arkadaşım BloodPop ile söylüyorum Top Gun: Maverick Sinema için stüdyo bodrumumda yazdım. Bu benim için çok kişisel bir durum ve bence hepimizin birbirimize ihtiyacı var. Bu hayatta yürümek için çok fazla sevgiye ihtiyacımız var ve bazen hepimizin bir kahramana ihtiyacı var. Etrafımızda mütevazi yerlerde kahramanlar var ama içiniz parçalanmış hissetseniz bile kendi kendinizin kahramanı olabileceğinizi görebilirsiniz.”

“Hold My Hand”, 2022’de “Billboard Hot 100” listesinde 49. sırada yer aldı

Lady Gaga’nın sade ama muhteşem performansını aşağıdan izleyebilirsiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu