Teknoloji

SUV alamayanların gözdesi olacak 2024 Peugeot E-Rifter tanıtıldı

Fransız otomobil devi Peugeot, bugün düzenlediği etkinlikle popüler hafif ticari aracı Rifter’ı tanıttı. elektrikli versiyon tanıtıldı. E-Rifter adı verilen otomobil, tasarım şıklığıyla sadece ticari değil, aynı zamanda binek otomobil olarakAyrıca tercih edilecek gibi görünüyor.

2024 Peugeot E-Rifter, firmanın yeni nesil tasarım dilini benimseyen bir model. araçta yeni logoyu görüyoruz Bu Rifter için ilk kez oluyor. Ayrıca Peugeot’nun yeni nesil modellerinde gördüğümüz yeni ön ızgara tasarımı elektrikli otomobilde de karşımıza çıkıyor. Nesil modellerde tekrar gördüğümüz şey pençe şeklindeFar tasarımı E-Rifter için yeniden tasarlandı ve hiç de kötü görünmüyor.

Peugeot E-Rifter’ı Tanıtıyoruz

Aracın ön kısmında büyük bir değişiklik görmüş olsak da arka kısımda böyle bir durum söz konusu değil. Aslında Peugeot E-Rifter’ın arkasında neredeyse hiç değişiklik yapılmadı . Şu anda satılan modeldeki aydınlatma tasarımı da elektrikli Rifter’a aktarıldı. Ancak arkadaki Peugeot logosu gitmiş makale geldi.

Peugeot, E-Rifter’ın iç tasarımını göstermedi. Ancak iç tasarımıyla ilgili açıklamalarda bulunuldu. Açıklamaya göre 2024 model E-Rifter,” i-Kokpit “” adı verilen kokpit tasarımına ev sahipliği yapıyor. Araçta aynı boyutta 10 inçlik tamamen dijital bir ekran bulunuyor. HD çözünürlük Dokunmatik bilgi-eğlence ekranı var. Isıtmalı direksiyon ve 5 veya 7 koltuk seçeneği tüketicilere sunulacak özellikler arasında yer alıyor.

Kaputun altına baktığımızda 136 hp Beygir gücüne ve 270 Nm torka sahip tek bir elektrik motoruyla karşılaşıyoruz. Bu elektrik motoru 50 kWh kapasiteli bir batarya ile eşleştirilmiştir. Menzili optimize etmek için özel fren sistemine sahip olan araç, tek şarjla kullanılabiliyor. 320 kilometreye kadar kullanılabilir. Bu apaçık; Aracın 0-100 km/s hızlanma süresinin ise 11,2 saniye olduğunu belirtelim.

Cazibe, Hareket ve Mükemmellik 3 farklı donanım seçeneği Önümüzdeki yıl satışa sunulacak E-Rifter, prestijiyle dünyanın her yerine ulaşacak. Araç ne kadara satılacak? Türkiye’ye geldiğinizdeGöreceğiz.

derik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu