Haber

Bahar ve Nihal Candan’ın Annesi Umut Candan’ın Koreli Erkekleri Sevdiği Paylaşımları Yine Gündem

Bahar Candan ve Nihal Candan uzun süredir gündemde olan magazin isimleridir. Ancak bu kez çeşitli suçlamalarla karşı karşıyalar. Candan Kardeşler’in annesi Umut Candan, daha önce Koreli erkeklerle ilgili yaptığı paylaşımlarla yine gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni ve eski “İşte Benim Stilim” yarışmacısı Bahar Candan ve güzellik salonu sahibi kız kardeşi Nihal Candan bu kez bambaşka bir konu ile yeniden gündemde.

İddiaya göre Candan Kardeşler, Sazan Sarmalı adlı dolandırıcılık şebekesine dahil oldu. Üstelik bazı yasa dışı isimlerin gizli kasası olmakla suçlanıyorlar.

Önceki gün gözaltına alınan Candan Kardeşler ile ilgili soruşturma devam ederken bu kez anneleri Umut Candan’ın eski paylaşımları yeniden gündeme geldi.

Umut Candan geçen yıl Instagram hesabından Koreli erkekleri çok sevdiğini ve onları sevmeden sevişmeyeceğini anlatan paylaşımlar yapmıştı.

Sosyal medyada tanınan isim Pucca, Umut Candan hakkında şu paylaşımı yaptı.

Ardından Umut Hanım’ın Koreli erkeklerle ilgili yaptığı aşağıdaki paylaşımlar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Bunlardan birkaçı yeniden konuşuluyor ?

Bu tür bilgiler…

“Aynısını buldum”

Nasıl?

Sıkı bir BTS hayranı…

“Yüksek hacimli enerji”

Hadi bakalım…

Bakalım Umut Hanım aradığı tatmini bulabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu