Haber

İstifa ettikten sonra hemen Beşiktaş’a katılan Burak Yılmaz’ın üyeliği tehlikede.

Beşiktaş’ta teknik direktörlük görevinden istifa eden Burak Yılmaz çarpıcı açıklamalarda bulundu. “İçten içe ‘keşke gelmeseydim’ diyorum ama Beşiktaş’tan kaçamadım.” Yılmaz, Aboubakar’ın da 4 ayda alacağını istediğini söyledi. Bu açıklamaların ardından Beşiktaş Jimnastik Kulübü Seçme ve Kayıt Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Uslu Akın, Yılmaz’ın Beşiktaş üyeliğinin iptali için dilekçe vereceğini duyurdu.

“İLK İŞİM DİLEKÇE DOSYALAMAK OLACAK”

Akın, açıklamasında, “Burak Yılmaz’ın açıklamalarını okudum. Gerek yaptığı açıklamalar, gerekse görevinden istifa ettikten sonraki tavırları nedeniyle Beşiktaş üyeliğinden çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. Yarın ilk işim Disiplin Kurulu’muza dilekçe vermek olacak. üyeliğinin iptali.” dedi.

BURAK YILMAZ NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş’ın eski teknik sorumlusu Burak Yılmaz, Milliyet’e verdiği röportajda Aboubakar hakkında şunları söyledi: “Araştırdığımda Kamerunlu forvetimizin 4 ay içinde alacaklarının ödenmesi konusunda ısrar ettiğini öğrendim. Ödeme yapılınca da sancılarının devam ettiğini söylediler. Yapılmadı Ama hayır, bilime müdahale ederek dedikodu yapmak “İstemiyorum. Kararı Beşiktaş yöneticilerine bırakıyorum…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu